SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA ŠPORTU NA ŠKOLÁCH - člen medzinárodnej organizácie školského športu - ISF

logo dotacia min skolstva 2020 02

online vzdelávanie Antidoping - Vitamín D a Tribulus terrestris – význam a účinky
streda, 28 apríl 2021,  5:00 -  6:30
Pozretí : 46
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Kontakt Jana Valušková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
POZÝVAME VÁS... na online vzdelávanie
Téma: Vitamín D a Tribulus terrestris – význam a účinky
Slovenská asociácia športu na školách v spolupráci s Antidopingovou agentúrou Slovenskej republiky (SADA) pokračujú v organizovaní ONLINE VZDELÁVANIA. Pre športovú pedagogickú verejnosť (učiteľov TŠV a vychovávateľov) sme pripravili v poradí šieste vzdelávanie na tému „Vitamín D a Tribulus terrestris – význam a účinky.“ Je určená pre pedagógov, žiakov základných a stredných škôl.
Dátum: 28.04. 2021 (streda)
Čas konania: 17.00 – 18.30 h
Online vzdelávanie bude prebiehať prostredníctvom Google Meet, resp. MS teams (prihláseným účastníkom bude zaslaný link pre pripojenie na príslušnú platformu po uhradení poplatku za vzdelávanie). Je možné sa pripojiť buď cez internetový prehliadač priamo alebo si môžete stiahnuť aplikáciu. Pripojiť sa môžete aj cez mobilný telefón alebo tablet.
Lektor online vzdelávania
 Ing. Tomáš Pagáč, PhD. – Vedúci pracovník oddelenia testovania a prevencie SADA
 Ing. Zuzana Ježíková, PhD. – Odborný pracovník pre výchovu a vzdelávanie
Prihlásiť sa môžete e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Termín uzávierky prihlášok je 20. apríla 2021
 
Miesto Slovensko

    logo demi sport 01     brimo party stan 01

    reklama proschool 01      reklama pax tour