SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA ŠPORTU NA ŠKOLÁCH - člen medzinárodnej organizácie školského športu - ISF

logo dotacia min skolstva 2020 02

Online vzdelávanie Mobilné aplikácie v TŠV a voľnočasových aktivitách
streda, 10 marec 2021,  4:30 -  6:30
Pozretí : 72
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Kontakt Jana Valušková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
POZVÁNKA na Online vzdelávanie
Mobilné aplikácie v TŠV a voľnočasových aktivitách
Slovenská asociácia športu na školách organizuje online vzdelávanie pre učiteľov telesnej a športovej výchovy, vychovávateľov a organizátorov školských športových súťaží na tému „Mobilné aplikácie v TŠV a vo voľnočasových aktivitách“.
Záujemcovia sa môžu prihlásiť na termíny:
1. termín: 10. 03. 2021 (streda) (BB, ZA, TN)
2. termín: 17. 03. 2021 (streda) (KE,PO)
3. termín: 24. 03. 2021 (streda) (BA, NR, TT)
Čas konania: 16.30 – 18.30 h
Online vzdelávanie bude prebiehať prostredníctvom Google Meet, (prihláseným účastníkom bude zaslaný link pre pripojenie na platformu Google Meet). Je možné sa pripojiť buď cez internetový prehliadač priamo alebo si môžete stiahnuť Google Meet aplikáciu. Pripojiť sa môžete aj cez mobilný telefón alebo tablet. Počet účastníkov na jeden termín je limitovaný na 25 osôb. Vďaka tomu budeme môcť pracovať interaktívne s priestorom na prípadné dovysvetľovanie.
Lektor online vzdelávania: Mgr. Slavomír Pačuta – Outdoor institute
„Počet hodín strávených pred obrazovkou sa v tejto dobe závratne zvýšil. Prináša to nielen problémy s fyzickým zdravím, ale oveľa závažnejšie psychické problémy. Pohyb je teraz dôležitejší oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Prinášame Vám aktivity, ktoré Vás vytiahnu na chvíľu preč od počítača a dajú Vám spätnú väzbu o ich využití. Sú potrebné nielen na oživenie samotného vzdelávania v online prostredí, ale aj na podporu zdravia.“
Vzdelávanie je určené telocvikárom, vychovávateľom a organizátorom školských športových súťaží, ktorí majú záujem rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti pri práci s mobilnými aplikáciami pri vyučovaní telesnej a športovej výchovy, voľnočasových aktivít, športových a pohybových súťaží na diaľku (dištančne).
POZVANKA a PRIHLÁŠKA : https://sass.sk/skola-hrou-seminare
Miesto Slovensko

    logo demi sport 01     brimo party stan 01

    reklama proschool 01      reklama pax tour