SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA ŠPORTU NA ŠKOLÁCH - člen medzinárodnej organizácie školského športu - ISF

logo dotacia min skolstva 2020 02

Online vzdelávanie – Vlastenectvo a občianska hrdosť prostredníctvom športu
streda, 16 jún 2021,  4:00 -  5:30
Pozretí : 41
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Kontakt Jana Valušková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
PRIPRAVUJEME pre Vás...
Online vzdelávanie – Vlastenectvo a občianska hrdosť prostredníctvom športu
Slovenská asociácia športu na školách organizuje online vzdelávanie pre športovú pedagogickú verejnosť (učiteľov TŠV a vychovávateľov) na tému
„Vlastenectvo a občianska hrdosť prostredníctvom športu.“
Termín: 16. 06. 2021 (streda) Čas konania: 16.00 – 17.30 h
Online vzdelávanie bude prebiehať prostredníctvom Google Meet, (prihláseným účastníkom bude zaslaný link pre pripojenie na platformu Google Meet). Počet účastníkov je limitovaný na 80 osôb.
Lektor online vzdelávania: Mgr. Michal Bábela, PhD. Odborný asistent FTVŠ UK v Bratislave - Katedra edukačných a humanitných vied o športe.
Vlastenectvo, alebo patriotizmus je láska a oddanosť k vlasti, prejavuje sa v úsilí chrániť jej záujmy. Hrdosť na minulosť a prítomnosť k nej sa v súčasnej dobe vytrácajú z bežného života. V našej prednáške sa zameriame na hrdosť a vlastenectvo prostredníctvom športu, tému, ktorá má čo povedať dnešnej mladej generácii. Šport je neoddeliteľnou súčasťou kultúry Slovenska, je „reprezentant“ Slovenska.
Miesto Slovensko

    logo demi sport 01     brimo party stan 01

    reklama proschool 01      reklama pax tour